Chlap doma, že jde ven. Žena: „Ty jdeš zase chlastat!“

„Ale ne, jdu na lov.“ Vezme pušku a jde do hospody.

Tam se ožere, a když chce jít domů, říká si: „Hele, já doma slíbil, že jdu na lov.“ Skočí do obchodu a koupí staženého celého králíka.

Přijde domů a žena na něj: „Ty ses ožral a nikam na lov jsi nešel!“

„Ale jo, byl jsem na lovu, a pak jsme šli do hospody. Tady je králík.“

„A proč je staženej?“

„No, ty mi to nebudeš věřit. Jsem na lovu, jdu a najednou nějaký šramot ve křoví. Nakouknu tam a tam se koupe v tůni nahej králík. Namířím na něj a říkám: Už se ani neoblíkej!“

Líbil se ti tenhle vtip?

Ohodnoť ho!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení, buď první!

Autor: Ondřej Dušek